Deze plek is een aanrader ! 1 kleine tip, niet ten tijden van het jeux de boules toernooi, dat was een weekend van 22.00 tot 05.00 een raveparty (1 carrousel, popcornkraam en boulbanen verspreid) 😉
Toch hebben wij hier langer gestaan, het was er aangenaam en aangezien het erg warm was geen reden om acbter het stuur te kruipen. Wij zijn hier goed tot rust gekomen, konden ons verkoelen, wasgoed laten draaien , grillen, badje opzetten voor de hondjes , af en toe de benen strekken , het dorpje verkennen en de voorlaatste dag van vertrek een uitstapje gemaakt met de scooter naar een dorp verder op.












Wordt vervolgd met nog het uitstapje naar het Dorpje Saint-Thomè in vorm van een fotoblog ..
Aaaah, what a wonderful life! 😉
Dat is inderdaad een omgeving waar het goed toeven is. Logisch dat je dan niet in de bloedhitte gaat rijden. Jullie blij ,hondjes blij!